Головна » 2017 » Лютий » 16 » Туристично-інформаційні відеоуроки: «Мандрівка в Українські Карпати. Сходження на гору Говерла. Гірські річки та водопади.»
11:31
Туристично-інформаційні відеоуроки: «Мандрівка в Українські Карпати. Сходження на гору Говерла. Гірські річки та водопади.»

У період із 7-го по 15–те лютого включно 2017 р.  завідувач Народного музею історії Красилівського району  Мельничук Сергій Віталійович проводив у музеї та у Красилівській загальноосвітній школі № 1 для учнів трьох  класів: туристично-інформаційні відеоуроки «Мандрівка в Українські Карпати. Сходження на гору Говерла. Гірські річки та водопади.»(із циклу подорожей тематики «Мандруємо рідною Україною»). Дітям у доступній формі, враховуючи вікові особливості  та використовуючи різноманітні форми подачі матеріалу було розказано про Карпа́ти — гірську систему на сході Центральної Європи, яка простягається на території  8-ми країн на 1 тис 500 км і має загальну площу   190 тисяч км ². Особливо детально на заході було розкрито матеріал про Українські Карпати. Дітям були продемонстровані та прокоментовані 10 тематичних відеоматеріалів про наші рідні гори. На основі наведених відеоматеріалів присутні здійснили віртуальне сходження на головну вершину Українських Карпат - на гору Говерлу, переглянули документальний фільм про цю величну гору, почули детальну оповідь про українські знаки та символи, які розташовані на Говерлі. Усі присутні були зачаровані красою Карпат у різні пори року, споглядали і відеоматеріали про гірські річки та водопади, полонину Кринка, місто Яремче тощо. Учні дізналися легенди про походження назви «Карпати", про флору та фауну Українських Карпат та багато іншої цікавої змістовної інформації.

Переглядів: 28 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: