Головна » Архів матеріалів

14 травня 2017 року в Митинецькому сільському будинку культури   відбувся тематичний концерт з нагоди Дня Матері. В концерті приймали участь аматорські колективи Будинку культури. Щедрими оплесками зустрічали глядачі  жіночу вокальну групу «Калинонька», дитячу вокальну групу, солістів-вокалістів, читців, учасників танцювального колективу.  Зі святом матерів, присутніх в залі привітав сільський голова  Ященко Микола Іванович. методист районного будинку культури Сич Євгена Дмитрівна. А на завершення концерту  вручили  квіти всім матерям . Односельчани  висловили подяку за  організований захід директору  Ользі Анзьошиній, художньому керівнику Людмилі Площинськ ... Читати далі »

Просмотров: 44 | Добавил: Адміністратор | Дата: 14.05.2017 | Коментарі (0)

У період із 3 травня по 11 травня включно завідувач Народного музею історії Красилівського району Мельничук Сергій Віталійович для учнів п’яти класів навчальних закладів міста: Красилівської ЗОШ №1 та Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ I ст. » проводив заходи: «Години Пам’яті та Вшанування «Вічна шана воїнам-Героям, воїнам-переможцям, які здолали нацизм!» Перша частина кожного заходу проходила у музеї. Звучали поетичні рядки, які разом із розповіддю та наглядним показом музейних стендів та експонатів переносили присутніх у роки II світової війни, коли гриміли і вдень, і вночі запеклі бої. Учні шкіл міста регулярно відвідують музей, і кожний раз діти дізнаються у музеї все нов ... Читати далі »

Просмотров: 37 | Добавил: Адміністратор | Дата: 11.05.2017 | Коментарі (0)

2 травня поляки у всьому світі відзначають День Полонії та поляків за кордоном, який встановлено у 2002 році з ініціативи Сенату Республіки Польща. Полонія (поляки, котрі живуть за кордонами своєї батьківщини) у світі нараховує близько 20 мільйонів людей. Найбільше поляків (близько 10 мільйонів) мешкає у США. Чималі громади поляків - у Бразилії, Канаді, Німеччині, Литві, Білорусі, Україні та Великобританії. Цей день є формою данини полякам за кордоном і їхнім зусиллям задля збереження польської культури. З цієї нагоди  в Красилівському районі відбулися заходи, приурочені до Дня Полонії та поляків за кордоном. Делегація в складі членів підгурського  товариства приятелів різних мистецтв ім. Кароля Войтили в Кр ... Читати далі »

Просмотров: 62 | Добавил: Адміністратор | Дата: 03.05.2017 | Коментарі (0)

1-2 травня  2017 року в м.Шепетівка відбувся  Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва «Золоте коло».  На конкурс з’їхалися хореографічні колективи з Рівного, Запоріжжя, Житомира, Хмельниччини. Серед 17 хореографічних колективів народний аматорський ансамбль танцю «Барвінок» Красилівського районного Будинку культури  в номінації  «народна хореографія»  нагороджений   Кубком  та Дипломом  другого ступеня.

 

 

... Читати далі »

Просмотров: 69 | Добавил: Адміністратор | Дата: 01.05.2017 | Коментарі (0)

Вже дванадцятий рік поспіль в області присуджуються персональні стипендії Хмельницької обласної державної адміністрації десяти провідним митцям області та десяти обдарованим дітям і творчій молоді. Кандидатів обирають на конкурсній основі в галузі музичного, образотворчого, декоративно-прикладного, хореографічного та театрального мистецтва. Це можуть бути митці, творчість яких здобула широке визнання і служить збагаченню духовності народу, примноженню цінностей культури і мистецтва Хмельниччини та обдаровані діти і творча молодь, які досягли високого виконавського рівня, проводять активну творчу діяльність суспільного значення, а їхні досягнення є вагомим внеском у культурно-мистецькі надбання області, сприяють культу ... Читати далі »

Просмотров: 28 | Добавил: Адміністратор | Дата: 28.04.2017 | Коментарі (0)

21 квітня 2017 року з метою збереження традицій української пісенної творчості та розвитку вокально-хорового мистецтва, на базі Волочиського центру культури і дозвілля «Гармонія», відбувся обласний огляд-конкурс аматорських хорових колективів імені заслуженого працівника культури України Миколи Бідюка. Свою вокальну майстерність представили 17 хорових колективів, які з’їхались на масовий захід зі всієї області. Одним із учасників конкурсу був народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Случ» (керівник Борис Токовенко), який вже не один рік є гордістю Красилівського району і постійним учасником культурно-масових заходів. Конкурс проводився у двох номінаціях: академічна та народна манера в ... Читати далі »

Просмотров: 21 | Добавил: Адміністратор | Дата: 28.04.2017 | Коментарі (0)

На виконання Указу Президента України від 26 серпня 2016 року №357/2016 “Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації”, постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27.12.2016 року №681/2016-Р  ”Про затвердження плану заходів з відзначення в області 500-річчя Реформації”, 20 квітня 2017 року  в читальній залі Красилівської центальної районної  бібліотеки відбулось  засідання круглого столу на тему «Європейська Реформація та розбудова громадського суспільства в Україні сьогодні». У його роботі взяли участь голова Красилівської районної державної адміністрації Ніла Островська, заступник гол ... Читати далі »

Просмотров: 57 | Добавил: Адміністратор | Дата: 20.04.2017 | Коментарі (0)

У період із 1-го по 20-те квітня включно 2017 р. у Народному музеї історії Красилівського району  для учнів трьох перших класів Красилівської  загальноосвітньої школи № 1 завідувач музею Мельничук Сергій Віталійович проводив години Патріотизму «Наша рідна Україна – для нас найрідніша та найкраща у світі». Дітям  подавався  матеріал про нашу рідну державу, про її символи та обереги, звучали тематичні вірші про любов до рідного краю та держави. Діти  грали ігри: «Відшукай у музеї скарби – хатнє начиння прабабусів та прадідусів» та «Відшукай у музеї фото та речі наших видатних земляків, предмети – експонати нашої історії». На заходах проводилася ... Читати далі »

Просмотров: 22 | Добавил: Адміністратор | Дата: 20.04.2017 | Коментарі (0)

19 квітня  2017  р. у Народному музеї історії Красилівського району  для учнів 7-А класу Красилівської ЗОШ № 3 завідувач музею Мельничук Сергій Віталійович провів захід: Година народної Пам’яті: «Трагедію 26 квітня 1986 р. на ЧАЕС ми не вправі забути, людям - «ліквідаторам», які рятували Україну та світ - доземний уклін». Учням, використовуючи різноманітні форми подачі матеріалу, демонструючи багато відео та фото матеріалів було детально розкрита тема про катастрофу - потужну аварію на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції вночі 26 квітня 1986 року, що забрала життя десятків тисяч людей. Протягом  проведення заходу  присутнім демонструвалися т ... Читати далі »

Просмотров: 27 | Добавил: Адміністратор | Дата: 19.04.2017 | Коментарі (0)

18 квітня в приміщенні районного Будинку культури  відбувся  звітний концерт хореографічної студії «Візерунок» приурочений 5-річчю  від дня створення. Протягом всього заходу запальні танці  у виконанні колективу зачаровували глядачів. Окрасою концерту був виступ учасників центру місцевої активності районного Будинку культури, який було створено на базі студії «Візерунок» в грудні  2015 року. Один із напрямків центру: а саме, залучення до мистецтва різних за віком  громадян, та популяризація традицій рідного краю були оцінені бурхливими оплесками. Окремо, літературно-хореографічною композицією, учасники студії вшанували пам’ять загиблого в АТО воїна-земляка Пе ... Читати далі »

Просмотров: 60 | Добавил: Адміністратор | Дата: 18.04.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 55 56 »